Titulinis » Naujienos » U-12: Klaipėdos trileryje – neįtikėtina BTJ pergalė

U-12: Klaipėdos trileryje – neįtikėtina BTJ pergalė

2013-02-21
NVLRL informacija
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos U-12 diviziono rungtynėse užfiksuota skambiausia šio sezono sensacija.
Klaipėdos BTJ komanda po baudinių serijos 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) Klaipėdos SKT ir iškovojo istorinę pergalę.

Ledo ritulyje galima laimėti ir aklai ginantis. Tai pademonstravo BTJ komanda, kuri visas rungtynes buvo prispausta savo gynybos zonoje, tačiau keli išpuoliai prie varžovų vartų ir drausminga gynyba leido laimėti dvikovą.

Besibaigiant pirmajam kėliniui po netikėto BTJ antpuolio įvartį pelnė Matas Mikalauskas.

SKT visas rungtynes ilgai, kartais net po dvi minutes ritulį laikydavo varžovų zonoje, tačiau ten buvo BTJ „uola“ – vartininkas Laurynas Lubys. Būtent jo dėka SKT tik trečiojo kėlinio pradžioje po Antono Naliušnojo įvarčio rezultatas tapo lygus, nors progų buvo begalė.

BTJ trečiojo kėlinio pabaigoje padovanojo broliams iš Klaipėdos „dovaną“, kai prasižengė M.Mikalauskas, bet ir net kiekybinėje persvaroje SKT L.Lubio neįveikė.

Baudinių serijoje lemiamu tapo vienintelis Mato Kiežos įvartis antroje serijoje ir BTJ pirmą kartą tarpusavio klubų oficialių rungtynių istorijoje aukštesniame nei U-10 divizione ne tik atėmė tašką iš SKT, bet ir nugalėjo lazdos draugus.

BTJ – SKT 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0).
BTJ: M.Mikalauskas, M.Kieža po 1 įvartį.
SKT: A.Naliušnyjus 1 įvartis.