Titulinis » Naujienos » U-12: Klaipėdos SKT įveikė diviziono lyderius, o BTJ - pralaimėjo

U-12: Klaipėdos SKT įveikė diviziono lyderius, o BTJ - pralaimėjo

2013-12-01
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos U-12 divizione Kaliningrado FNK (11 tšk.) ekipa Klaipėdoje išbandė jėgas su abejomis uostamiesčio komandomis.

Šeštadienį Klaipėdos SKT (9 tšk.) ledo ritulininkai 4:3 (1:0, 2:2, 1:1) įveikė svečius iš Kaliningrado ir iškovojo trečią pergalę per tiek pat žaistų rungtynių.

Pirmąjį įvartį šeimininkams po Marijos Kukanovos perdavimo pelnė Vasaris Kaveckas (5:33).

Antrojo kėlinio pradžioje Denisas Baziukas (16:19) išlygino rezultatą, tačiau netrukus Ilja Kuznecovas (23:55) ir Nikita Volochas (25:55) padidino persvarą iki dviejų įvarčių - 3:1. Nepraėjus nei minutei, Andrejus Kolodinas (26:35) sumažino Kaliningrado komandos deficitą iki vieno įvarčio.

Trečiame kėlinyje antrąjį įvartį šiose rungtynėse pelnė Vasaris Kaveckas (35:55), o rungtynėms artėjant į pabaigą Viktoras Mordovinas sušvelnino Kaliningrado komandos atsilikimą iki minimumo (3:4).

Jau kitą dieną (sekmadienį) Kaliningrado FNK ledo ritulininkai išliejo pyktį ant Klaipėdos BTJ komandos, kurią sutriuškino net 13:4 (6:2, 4:1, 3:1).

Klaipėdiečių gretose po kartą pasižymėjo Benas Beličenka (5:49) ir Anatolijus Sedura (12:52), o du įvarčius įmušė Vilhelmas Urnikas (27:19 ir 37:48).

Svečiai iš Kaliningrado jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių užspaudė klaipėdiškius ir po pirmojo kėlinio pirmavo net 6:2. Antrame kėlinyje Kaliningrado FNK ledo ritulininkai persvarą padidino iki 7 įvarčių (10:3), o trečiame iki 9-ių - 13:4.

Kaliningrado FNK ekipa su 11 taškų U-12 divizione užima pirmą vietą, Klaipėdos SKT su 9 taškais trečią, o Klaipėdos BTJ su 6 taškais - penktą.