Titulinis » Naujienos » U-12 grupėje Rokiškio SC komandai nepavyko pelnyti taškų

U-12 grupėje Rokiškio SC komandai nepavyko pelnyti taškų

2013-03-24
NVLRL informacija
Kovo 21 dieną įvyko Nacionalinės U-12 amžiaus grupės rungtynės tarp Rokiškio SC ir Elektrėnų „Maxima Favorit“ komandų. Įtikinama persvara šį susitikimą laimėjo elektrėniškiai rezultatu 4:13 (0:1, 2:5, 2:7).

Pirmasis kėlinys buvo įdomiausias iš visų. Nors Elektrėnų „Maxima Favorit“ komanda ir pelnė pirmąjį įvartį, tačiau rokiškėnai taip lengvai nepasidavė.

Antrajame ir trečiajame kėlinyje elektrėniškiai tiesiog triuškino rokiškėnus. Abu kėliniai pasibaigė įtikinama „Maxima Favorit“ žaidėjų persvara.

Visų rungtynių metu Rokiškio SC komandoje pasižymėjo K. Blažys, kuris pelnė visus keturis įvarčius. Elektrėnų „Maxima Favorit“ komandoje nesustabdomi buvo net keli žaidėjai: M. Miliūnas, N. Ašmontas ir D. Drozdov.

Rokiškio SC – Elektrėnų „Maxima Favorit“ 4:13 (0:1, 2:5, 2:7)

Rokiškio SC: K. Blažys 4 įvarčiai.

Elektrėnų „Maxima Favorit“: D. Drozdov 5, M. Miliūnas ir N. Ašmontas po 3, D. Kijanskas ir D. Zarečnij po 1 įvartį.