Titulinis » Naujienos » U-12 grupėje dviejų Klaipėdos komandų laimėjimai

U-12 grupėje dviejų Klaipėdos komandų laimėjimai

2013-04-09
NVLRL informacija
Klaipėdos Akropolyje 6-7 dienomis susitiko Klaipėdos SKT ir Kaliningrado FNK 1 komandos. Abu susitikimus laimėjo klaipėdiškiai rezultatais 6:4 (1:3, 2:0, 3:1) ir 14:3 (5:3, 5:0, 4:0).

Per pirmąjį susitikimą pirmojo kėlinio pradžia ir eiga rodė tai, kad kaliningradiečiai yra užtikrinti savo žaidimu ir nesiruošia išvykti su pralaimėjimu. Tačiau jau po antrojo kėlinio rezultatas buvo lygus. Trečiajame kėlinyje kaliningradiečiai išsiveržė į priekį, tačiau netrukus klaipėdisškiai vėl išlygino rezultatą ir tik likus trim minutėm iki rungtynių pabaigos Klaipėdos SKT pelnė persveriamąjį įvartį, o netrukus ir užtvirtinamąjį.

Antrojo susitikimo pabaiga buvo aiški. Nuo pat primųjų minučių Klaipėdos SKT atakavo Kaliningrado FNK 1 saugomus vartus, įvartis po įvarčio ir pirmasis kėlinys pasibaigė 5:3. Praradę viltį ir jėgas kaliningradiečiai neatsilaikė prieš klaipėdiškius ir sekančius du kėlinius nepelnė nei vieno įvarčio.

Klaipėdos SKT - Kaliningrado FNK 1 6:4 (1:3, 2:0, 3:1)

Klaipėdos SKT : E. Noreika, A. Palšauskas, E. Rudys, D. Razmadze, J. Jefimov ir A. Podolskij po 1 įvartį.

Kaliningrado FNK 1: A. Kalinin 2, V. Žerebjev ir M. Dmitrakov po 1 įvartį.

Klaipėdos SKT - Kaliningrado FNK 1 14:3 (5:3, 5:0, 4:0)

Klaipėdos SKT : A. Palšauskas 4, E. Noreika ir E. Rudys 3, V. Kaveckas 2, A. Podolskij ir J. Minelga po 1 įvartį.

Kaliningrado FNK 1: A. Kalinin 2 ir A. Eidintas 1 įvartis.

Tas pačias dienas tik kitu laiku žaidė ir kita U-12 Klaipėdos komanda. Klaipėdos BTJ abu susitikimus per baidinių seriją taip pat įveikė Kaliningrado FNK 2 komandą rezultatais 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0) ir 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0).

Abiejų susitikimų scenarijus buvo panašus. Nuo pat pirmųjų akimirkų pirmavo Kaliningrado FNK 2 komanda, tačiau Klaipėdos BTJ taiplengvai nesiurošė pasiduoti. Besibaigiant trečiajam kėliniui abiejuose susitikimuose rezultatas buvo išlyginamas, jei ne vienos komandos, tai kitos.

Per pirmąjį susitikimą baidinių seriją laimėjo klaipėdiškiai, po taiklaus A. Seduros metimo, Klaipėdos BTJ galėjo švęsti pergalę.

Per antrąjį susitikimą sėkmė šypsojosi M. Mikalauskui, kuris atnešė savo komandai pergalę.

Abi Kaliningrado FNK 1 ir FNK 2 komandos grįžo namo su pralaimėjimais.

Šiuo metu kolkas pirmąją vietą užimą Vilniaus „Eurocash“ komanda, antrąją Klaipėdos SKT, trečiąją Kaliningrado FNK 2, o ketvirtąją Klaipėdos BTJ komanda.

Klaipėdos BTJ - Kaliningrado FNK 2 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 1:0)

Klaipėdos BTJ: V. Urnikas 2 ir A. Sedura 1 įvartis.

Kaliningrado FNK 2: V. Novikov ir R. Dichanov po 1 įvartį.

Klaipėdos BTJ - Kaliningrado FNK 2 3:2 (0:1, 2:0, 0:1, 0:0, 1:0)

Klaipėdos BTJ: A. Sedura 2 ir M. Mikalauskas 1 įvartis.

Kaliningrado FNK 2: V. Mordovin 2 įvarčiai.