Titulinis » Naujienos » U-12 diviziono starte - Vilniaus "Geležinio vilko" nesėkmė po pratęsimo

U-12 diviziono starte - Vilniaus "Geležinio vilko" nesėkmė po pratęsimo

2013-10-13
 Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) naujojo sezono pirmąsias  rungtynes Vilniaus "Geležinis vilkas" (amžiaus grupė U-12) namuose žaidė su Kaliningrado "Feniks". Pagrindinis susitikimo laikas baigėsi taikiai - 3:3, o mušant baudinius tikslesni buvo svečiai iš Rusijos.

Mačo pradžia šeimininkams susiklostė labai sėkmingai ir jau 5-ąją rungtynių minutę jie po R.Plepio bei M.Tuchto įvarčių pirmavo 2:0. Svečiai nepalūžo ir dar pirmajame kėlinyje sugebėjo sušvelninti rezultatą.
Po pertraukos aikštėje vyko atsargus žaidimas, bet "Feniks" komandai pavyko pelnyti vieną įvartį ir išlyginti rezultatą.
Paskutiniajame kėlinyje rusai pelnė dar vieną įvartį ir pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį. Vilniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei dvi minutes.
Mušant baudinius tikslesni buvo svečiai, kuriems atiteko du taškai, o viniečiams - vienas.

Vilniaus "Geležinis vilkas" - Kaliningrado "Feniks" 3:4 (2:1, 0:1, 1:1, 0:1).
"Geležinis vilkas": R.Plepys 2, M.Tuchto 1 įvartis.
"Feniks": V.Mordovinas, L.Gryženkovas, N.Bogomolovas, I.Suškovas po 1 įvartį.