Titulinis » Naujienos » U-12 diviziono kovos artėja link pabaigos

U-12 diviziono kovos artėja link pabaigos

2015-03-15
Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos (NVLRL) dvylikamečių divizione Kauno GRV ir Elektrėnų SSM komandos sužaidė paskutiniąsias rungtynes.

Dvidešimtose komandų sezono rungtynėse rezultatu 4:3 (3:0, 1:1, 0:2) pergalę iškovojo kauniečiai.

GRV ledo ritulininkai jau pirmame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną - Paulius Grybauskas ir Ignas Bakus pelnė po įvartį, o Laimis Sturonas pridėjo dar vieną ir svečiai išsiveržė į priekį 3:0.

Antrame kėlinyje komandos apsikeitė po vieną įvartį - Elektrėnų komandoje pasižymėjo Dovydas Laimutis, o GRV ekipoje antrą savo įvartį pelnė I.Bakus.

Trečiame kėlinyje Tomas Palijus sumažino šeimininkų atsilikimą iki dviejų (2:4) ir nors paskutinę rungtynių sekundę Artiomas Redko išnaudojo kiekybinę persvarą ir sumažino atsilikimą iki vieno (3:4), tačiau pergalę šventė kauniečiai.

Dėl 5-9 vietų nerungtyniavo Kaliningrado komandos, todėl Vilniaus SLRA/ŠLS užėmė šeštąją, o Elektrėnų SSM - penktąją vietą.

Kovo 21-ą ir 22-ą dienomis Kaune Vilniaus „Geležinio vilko“, Klaipėdos „Skato“ ir Svetlogorsko SVT komandos sužais po paskutinias dvejas rungtynes.

Rungtynių nuotraukų galeriją galite rasti paspaudę čia.