Titulinis » Naujienos » U-12 divizione, Klaipėdos derbyje - triuškinama SKT ekipos pergalė

U-12 divizione, Klaipėdos derbyje - triuškinama SKT ekipos pergalė

2014-01-11
Nacionalinėje vaikų ledo ritulio lygoje (NVLRL) U-12 divizione šeštadienį buvo sužaistas vienas susitikimas.

Vienvaldė diviziono lyderė Klaipėdos SKT (15 tšk.) ekipa net 16:0 (3:0, 6:0, 7:0) sutriuškino Klaipėdos BTJ (6 tšk.) ledo ritulininkus.

Klaipėdos SKT komanda nuo pat pirmų minučių užspaudė varžovus ir jau antrąją rungtynių minutę (1:20) Eimantas Noreika įmušė pirmąjį įvartį.

Dar po kelių minučių E.Noreika padidino pranašumą iki dviejų, o aštuntą kėlinio minutę Jokūbas Minelga - iki trijų (3:0).

Antrame ir trečiame kėliniuose Klaipėdos SKT įmušė dar 13 įvarčių ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Net aštuonis Klaipėdos SKT ekipos įvarčius pelnė E.Noreika.

Klaipėdos BTJ 0:16 (0:3, 0:6, 0:7) Klaipėdos SKT
Klaipėdos BTJ: -
Klaipėdos SKT: E.Noreika 8, A.Podolskij 4, V.Kaveckas 2, J.Minelga ir N.Volochas po 1.