Titulinis » Naujienos » U-10 ture Klaipėdoje FNK-1 - be konkurencijos

U-10 ture Klaipėdoje FNK-1 - be konkurencijos

2013-10-20
 Sekmadienį Klaipėdoje startavo dar keturios Nacionalinės vaikų ledo ritulio lygos komandos, kurios tarpusavyje sužaidė po vienerias rungtynes.

Dvi Klaipėdos ir dvi svečių ekipos iš Rusijos tarpusavyje sužaidė po vienerias rungtynes.

Turas prasidėjo principine dviejų Klaipėdos komandų dvikova, tačiau kovos nebuvo. „Transkelos“ ekipa be didesnio pasipriešinimo 6:0 palaužė Klaipėdos BTJ pasipriešinimą ir sezono buvo akivaizdžiai geresnė už draugus iš to paties miesto. Įdomu pastebėti, jog BTJ komandą „skriaudė“ „Transkelos“ merginos, kurios pelnė net 4 įvarčius iš 6.

Dar stipresni už savo draugus iš Svetlogorsko miesto buvo Kaliningrado FNK-1 ekipa, kuri net 10:3 įveikė SVT-1 komandą.

Panašiu skirtumu - 10:2 SVT-1 ekipą įveikė „Transkela“, o FNK-1 galingo antrojo kėlinio pradžios spurto dėka 7:1 nugalėjo BTJ komandą.

Lemiamose turo rungtynėse „Transkela“ leido FNK-1 ekipai pelnyti 4 įvarčius be atsako, sukruto, vijosi varžovus, tačiau nebepavijo. Sušvelninę skirtumą iki 3:5, klaipėdiečiai leido varžovams iškovoti pergalę 6:3.

BTJ ekipa ilgai pirmavo dvikovoje su SVT-1 ekipa, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis praleido išlyginamąjį įvartį, o per baudinių seriją leido varžovams iškovoti pergalę 3:2.

FNK-1 ekipa kartu su Vilniaus GV-1 komanda pirmauja „Akropolio“ taurės konferencijoje.