Titulinis » Naujienos » U-10 "A" ir "B" konferencijų rungtynių apžvalga

U-10 "A" ir "B" konferencijų rungtynių apžvalga

2013-01-28
NVLRL informacija
Pačios jauniausios U-10 amžiaus grupės "A" konferencijos pirmas turas savaitgalį vyko šalies sostinėje. Vilniaus "Akropolio" ledo arenoje varžėsi keturi kolektyvai, kurie tarpusavyje sužaidė po vienerias rungtynes. Geriausiai sekėsi aikštės šeimininkams, kurie iškovojo visas tris pergales.

Didžiausio dėmesio sulaukė susitikimas tarp Vilniaus "Eurocom" ir Liepojos "Metalurg" komandų. Abi komandos pirmajame pirmenybių etape nebuvo praradusios nė vieno taško ir iškovojusios po dešimt pergalių iš tiek pat galimų, užėmė pirmąsias vietas Rytų bei Vakarų divizionuose. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau po pertraukos vilniečių pranašumas jau nekėlė abejonių ir jie iškovojo pelnytą pergalę rezultatu (4:1).

Vilniuje vykusių susitikimų rezultatai:

Vilniaus "Eurocom" - Kaliningrado "Feniks" (12:0)
Liepojos "Metalurgs" - Klaipėdos "Wawa" (5:2)
Klaipėdos "Wawa" - Kaliningrado "Feniks" (4:1)
 Vilniaus "Eurocom"- Liepojos "Metalurgs" (4:1)
Liepojos "Metalurgs" - Kaliningrado "Feniks" (5:0)
Vilniaus "Eurocom" - Klaipėdos "Wawa" (6:1)

Kitas U-10 amžiaus grupės "A" konferencijos turas vyks vasario 9 dieną Klaipėdoje.

Taip pat ir Elektrėnuose įvykusiame U-10 diviziono ture, “B” konferencijoje, keturių komandų susitikimuose stipriausi buvo Vilniaus "Forum cinemas" žaidėjai - jie iškovojo pergales rezultatu – (8:3) įveikė Kauno BTA komandą, (3:2) Elektrėnų SSM komandą ir (4:3) Kaliningrado FNK 2 ledo ritulininkus.
Elektrėnų SSM komanda sužaidė trejas varžybas iš kurių tik vieną kartą nusileido vilniečiams (3:2), o kitas dvejas varžybas laimėjo prieš  Kaliningrado FNK 2 ledo ritulininkus (8:4) ir Kauno BTA komandą (16:0).
Kaliningrado FNK 2 po trijų varžybų du kartus nusileido Vilniaus "Forum Cinemas" komandai (4:3) ir Elektrėnų SSM ekipai (8:4) ir įveikė Kauno BTA ekipą rezultatu (10:1).
Kauno BTA ledo ritulininkai po trijų nesėkmingų rungtynių nusileido Vilniaus "Forum Cinemas" komandai rezultatu (8:3), Elektrėnų SSM rezultatu (16:0) ir Kaliningrado FNK 2 ekipai (10:1).