Titulinis » Naujienos » Trijų įvarčių deficitą panaikinęs T.Kumeliausko klubas pergalingai pradėjo Čempionų lygos aštuntfinalį

2015-11-03
Pirmosiose ledo ritulio Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse dramatišką pergalę išplėšė Tado Kumeliausko atstovaujama Turku TPS (Suomija) komanda, kuri antradienį namuose 4:3 (0:3, 3:0, 1:0) nugalėjo klubą iš Norvegijos – Hamaro „Storhamar“.

Rungtynių pradžia TPS klubui buvo tiesiog tragiška. Nors didžiąją pirmojo kėlinio dalį rezultatas buvo lygus, tačiau vėliau per trumpesnę nei 7 min. atkarpą svečiai įmušė net tris įvarčius. Pirmasis pasižymėjo Eirikas Skadsdammenas (12:56 min.). Kiek vėliau du TPS žaidėjai atsisėdo ant nubaustųjų suolelio ir tuo pasinaudojo Mikaelis Zettergrenas (16:21). Šeimininkų košmaras tęsėsi ir toliau – paskutinę kėlinio minutę dar vieną svečių įvartį pelnė Martinas Ronnildas (19:15).

Vaizdas ant ledo kardinaliai pasikeitė antrajame kėlinyje. TPS įvarčių sąskaitą atidarė Jerry Ahtola (27:19), vėliau jau „Storhamar“ liko žaisti trise prieš penkis varžovus ir tuo puikiai pasinaudojo Petteri Nummelinas (30:34), o 35-ąją minutę solidžią Norvegijos klubo persvarą galutinai panaikino Oskari Siiki (34:06).

Trečiajame kėlinyje TPS tęsė varžovų vartų šturmą. „Storhamar“ vis dažniau buvo priversti gintis ir galiausiai neatsilaikė. Likus žaisti mažiau nei 5 min. Ilkka Pikkarainenas (55:21) išplėšė TPS klubui pergalę, tad prieš atsakomąsias rungtynes Suomijos ekipa turi vieno įvarčio pranašumą.

Trečiajame penkete žaidęs T.Kumeliauskas kartą smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Lietuvis šiame sezone per 4 rungtynes atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Atsakomosios aštuntfinalio rungtynės Hamare bus žaidžiamos lapkričio 10-ą dieną.