Titulinis » Naujienos » Trečioji Stenlio taurės savininko nesėkmė NHL atkrintamųjų varžybų Vakarų konferencijos finalo serijoje

2014-05-27
BNS informacija
 Ketvirtąsias Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Vakarų konferencijos finalo rungtynes Stenlio taurės savininkas Čikagos "Blackhawks" klubas pirmadienį išvykoje daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po ypač nesėkmingo pirmojo kėlinio - 2:5 (0:3, 1:1, 1:1) - pralaimėjo Los Andželo "Kings" ledo ritulininkams, kurie serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau

3-1.

Pirmąjį susitikimą savo arenoje Čikagos ekipa, siekianti trečiosios Stenlio taurės per penkerius pastaruosius metus, laimėjo 3:1 (1:0, 1:1, 1:0), o antrąjį pralaimėjo 2:6 (1:0, 1:1, 0:5). Trečiajame mače Stenlio taurės savininkai išvykoje turėjo pripažinti minimalų arenos šeimininkų pranašumą - 3:4 (2:1, 0:2, 1:1).

Po įvartį nugalėtojams - 2011-2012 metų sezono Stenlio taurės savininkams - pirmajame kėlinyje pelnė Jake'as Muzzinas (9:00; 1 rezultatyvus perdavimas), Marianas Gaborikas (11:13) ir ekipos kapitonas Dustinas Brownas (15:56), antrajame - Drew Doughty'is (32:43; 1 rezultatyvus perdavimas), o trečiajame - Tanneris Pearsonas (58:58).

Įvarčių autoriais svečių gretose tapo Brandonas Saadas (34:03) ir Bryanas Bickellas (49:29).

"Kings" ekipos vartininkas Jonathanas Quickas atrėmė 22, o "Blackhawks" klubo vartininkas Corey'is Crawfordas - 16 varžovų metimų.

Penktąsias Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos finalo serijos iki keturių pergalių rungtynes komandos Čikagoje žais trečiadienį.