Titulinis » Naujienos » Trečioji pergalė iš eilės - ketvirtadienį Lietuvos jaunių rinktinė kausis dėl aukso

2023-04-12
Lietuvos jaunių iki 18 metų rinktinė pratęsė savo pergalių seriją pasaulio čempionato IIA divizione Serbijoje.

Trečiadienį trečiose čempionato rungtynėse lietuviai 5:0 nepaliko vilčių Ispanijos komandai. Po trijų turų Lietuvos rinktinė išlieka nepraradusi taškų – ji laimėjo visas tris rungtynes. Prieš tai 5:3 buvo nugalėti serbai ir 6:0 sutriuškinti rumunai.

Jau ketvirtąją rungtynių minutę lietuvius į priekį išvedė Danielius Čečekovas, o vėliau rezultatą daugumoje padvigubino Kirilas Jevstignejevas. Antrajame kėlinyje tikslūs buvo Vitalijus Fediukinas ir Benas Andrejauskas, o trečiojo kėlinio metu savo antrąjį įvartį pelnė K. Jevstignejevas.

Lietuvos rinktinės gretose šiose rungtynėse visus 17 varžovų metimų atrėmė Julius Andrekus.

Rytoj 14:00 val. Lietuvos rinktinė kausis su pralaimėjimų taip pat neturinčia Kroatija. Pergalė per pagrindinį laiką tiek lietuviams, tiek kroatams garantuotų auksą ir kelialapį į aukštesnį divizioną.