Titulinis » Naujienos » Trečioji iš eilės "Juodupės" pergalė

Trečioji iš eilės "Juodupės" pergalė

2016-01-31
 Aštuntą pergalę šešioliktose Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse Vilniuje šeštadienio vakarą iškovojo Juodupės „Juodupė“ 6:4 (3:0, 0:1, 3:3) įveikė Elektrėnų „ESSM-200“ ekipą.

„Juodupė“ dėl gamtos išdaigų prarado natūralų ledą Juodupės miestelyje ir buvo priversta persikelti į Vilnių.

Tačiau tai nesutrukdė užsitikrinti ramų gyvenimą rungtynėse jau pirmajame kėlinyje. Po Roko Bazio (02:43), Dmitrijaus Gnitko (18:03) ir Elvino Malciaus (19:23) įvarčių „Juodupė“ atitrūko 3:1.

Antrasis kėlinys pažymėtas tik elektrėniškio Mariaus Lomakino įvarčiu (39:34).

Trečiajame kėlinyje „Juodupė“ susikaupė ir greitai sutvarkė visus reikalus. Rytis Vasiliauskas (41:55, 49:43), R.Bazys (46:40) padidino pranašumą iki 6:1.

Tuomet jau buvo leista pasireikšti „ateities komandos“ jaunimui iš Elektrėnų. Eimantas Steponavičius (51:56), M.Lomakinas (53:34, 57:59) sušvelnino skirtumą iki 4:6.

„Juodupė“ ir toliau žengia trečiojoje vietoje.

Kitos čempionato rungtynės įvyks vasario 2 dieną Elektrėnuose, kur 19.30 val. susitiks vietos „ESSM-2000“ ir „Energija“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          18 18  0  0   0   185:50    54
2. Rokiškio „Rokiškis“           15  9  1  0   5    61:42    29
3. Juodupės „Juodupė“            16  8  1  0   7    52:59    26
4. Vilniaus „Hockey Punks“       13  7  0  1   5    64:61    22
5. Kauno „Baltų ainiai“          14  5  1  2   6    72:63    19
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   17  2  1  0  14    66:137    8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         15  1  0  1  13    451:139   1