Titulinis » Naujienos » Trečiasis "Devils" komandos puolėjo Dainiaus Zubraus įvartis NHL čempionate (įvarčio video)

2015-03-11
BNS informacija
 Trečiąjį įvartį 59-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Dainius Zubrus, tačiau dvyliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantis lietuvio atstovaujamas Naujojo Džersio "Devils" (28 pergalės ir 39 pralaimėjimai; 66 tšk.) klubas patyrė nesėkmę.

Antradienį svečiuose 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" ledo ritulininkai 2:6 (0:1, 1:3, 1:2) turėjo pripažinti trisdešimt septintą pergalę per 67 mačus iškovojusios ir penktojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančios Minesotos "Wild" (81 taškas) komandos pranašumą.

Lietuvos ledo ritulininkas įvarčiu - pirmuoju per 50 paskutiniųjų rungtynių - pasižymėjo antrojo kėlinio viduryje (30:03).

Per 15 su puse žaidimo minučių (15:22) "Devils" puolėjas antradienį trissyk (kartą - netaikliai) smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 3 įvarčių, iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 59 šio sezono mačus - 5 rezultatyvūs perdavimai bei 38 baudos minutės.

Antrojo įvarčio autoriumi "Devils" gretose tapo Scottas Gomezas (48:40).

Naujojo Džersio ekipos vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 25 iš 30, o trečiojo kėlinio pradžioje (41:30) jį pakeitęs Keithas Kinkaidas - 7 iš 8 varžovų metimų.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Thomas Vanekas (33:01 ir 48:18), vienu - Seanas Bergenheimas (18:57), Chrisas Stewartas (20:13), Jaredas Spurgeonas (24:23) bei Jasonas Pominville'as (41:18), o "Wild" komandos vartininko Devano Dubnyko sąskaitoje - 30 atremtų varžovų metimų.