Titulinis » Naujienos » Trečiąją pasaulio čempionato dieną lietuvių laukia Nyderlandų ekipa

Trečiąją pasaulio čempionato dieną lietuvių laukia Nyderlandų ekipa

2024-04-30
hockey.lt informacija
Po poilsio dienos tęsiasi „2024 IIHF Pasaulio Ledo Ritulio Čempionato I Diviziono, B Grupės“ turnyras. Šiandien komandos stos į dar tris dvikovas.
 
Po dviejų rungtynių čempionate komandos išsiskirstė į du trejetus. Trys komandos savo sąskaitoje turi po dvi pergales, o trys rinktinės taškų vis dar neturi.
 
Jei Lietuvos ir Ukrainos rinktinės pergalių buvo laukiama, tai Kinijos atstovai stebina savo solidžiu žaidimu. Iš pagrindų savo sudėtį atnaujinusi šios šalies rinktinė antrąjį turą ne tik laimėjo, bet ir tai padarė įtikinama persvara: ispanus jie sutriuškino net 7:1.
 
Lietuvos rinktinė taip pat antrajame ture demonstravo užtikrintą žaidimą 6:1 nugalėdami estus. Tuo tarpu ukrainiečiai be didesnio vargo 4:0 susitvarkė su Nyderlandais.
 
Trečioji čempionato diena prasidės dviejų turnyro lyderių susidūrimu. Užtikrintai žygiuojančios Ukrainos rinktinės 12:30 val. „Twinsbet“ arenoje laukia Kinijos rinktinės iššūkis. Turnyro favoritų Vilniuje laukia didžiausia išsišokėlė, o po šios dvikovos sumažės taškų nepraradusių komandų skaičius.
 
Antrose dienos rungtynėse, 16:00 val. susitiks dvi turnyro startu nusivylusios rinktinės. Dukart skaudžius pralaimėjimus patyrę estai stos į kovą su ispanais. Tik pergalė šiose rungtynėse padėtų šioms rinktinėms tęsti kovą dėl medalių, o pralaimėjus tektų rūpintis išlikimo divizione klausimu.
 
Lietuvos rinktinės 19:30 val. laukia Nyderlandų rinktinė. Jei lietuviai užtikrintai žengia turnyre, tai Nyderlandų rinktinė yra vienintelė, kuri vis dar ne tik neturi taškų, tačiau ir nėra pelniusi nė vieno įvarčio. Gynyboje jiems sekasi kiek geriau, bet per dvi rungtynes jiems teko iš savo vartų ritulį traukti 7 kartus.
 
Pergalė Lietuvos rinktinei galėtų garantuoti šio diviziono medalius ir priartinti prie tikslo – aukso medalių.
 
Įsigyti bilietus į turnyrą galite bilietai.lt