Titulinis » Naujienos » „Trakų Galvė“ nutraukė „Orakulo“ trijų iš eilės pergalių seriją (fotogalerija)

„Trakų Galvė“ nutraukė „Orakulo“ trijų iš eilės pergalių seriją (fotogalerija)

2023-01-30
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
 Pirmadienį Lietuvos ledo ritulio mėgėjų lygoje (LRML) pergalę prieš vienus iš lyderių iškovojo „Trakų Galvė“ (13 tšk.), kuri 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) nugalėjo antrą vietą turnyre užimantį Vilniaus „Orakulą“ (15 tšk.) bei nutraukė jų trijų iš eilės pergalių seriją.

Pirmame kėlinyje pasižymėjo Andrius Karpičius (16:55, rez. perd. Evgenij Gladin), o antrame kėlinyje skirtumą padidino Rokas Parangovskij (31:11, rez. perd. A.Karpičius).

Likus mažiau nei 2 minutėms iki rungtynių pabaigos intrigą sugrąžino Artiom Sidorov (58:19, rez. perd. Jurij Goriančikov ir Nikolajus Sidorov), pelnęs pirmąjį „Orakulo“ įvartį.

Nors vos po dešimties sekundžių „Trakų Galvės“ žaidėjas R.Parangovskij pažeidė taisykles, o „Orakulas“ vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau net ir turėdami dviejų žaidėjų persvarą išlyginamojo įvarčio pelnyti nepavyko, o „Trakų Galvės“ ledo ritulininkas Tomas Vaškevič įmušė į tuščius vartus (3:1).

Visas rungtynes „Trakų Galvės“ vartus gynė Albertas Grinevičius, o „Orakulo“ - Vilius Ramanauskas.

„Trakų Galvės“ ekipoje naudingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas A.Karpičius, o „Orakulo“ - Agnius Marcinkevičius.

Kitos LMRL rungtynės vyks jau vasario 6-ą dieną Kauno ledo arenoje tarp „Kaunas Hockey“ ir Vilniaus „Ober Haus“.