Titulinis » Naujienos » "Trakų galvė" įveikė "Ober-Haus"

"Trakų galvė" įveikė "Ober-Haus"

2015-10-08
 Treciadienį, Vilniaus Pramogų arenoje buvo sužaistos LRML A grupės rungtynės, kuriose Vilniaus "Ober-Haus" priėmė svečius iš Trakų, "Galvės" ledo ritulininkus.

Abi komandos labai panašaus pajėgumo, todėl greito įvarčio tikėtis buvo sunku. Pirmieji priešininkus nuginklavo "Trakų" žaidėjai, įpusėjus pirmam kėliniui tai padarė Artūras Vyšniauskas ( nr. 61 ). Tas pats Artūras Vyšniauskas, po Mareko Mogilnickio ( nr. 11 ) perdavimo, antro kėlinio viduryje padvigubino "Galvės" pranašumą. Išmušti iš pusiausvyros "Ober-Haus" ledo ritulininkai jau po poros minučių praleidžia ir trečiajį įvartį. Jį įmuša Martynas Černius ( nr. 4 ), rezultatyvų perdavimą atlieka Tomašas Vaškevičius ( nr.7 ).

Per visą trečiajį kėlinį vilniečiams pavyko tik minimaliai sumažinti varžovų pranašumą, tą, pačioje jo pradžioje padarė Dominykas Grinius ( nr. 81 ), po Arūno Griniaus ( nr.9 ) ir Vaido Tomo Budrausko ( nr. 51 ) perdavimų. Daugiau nei vienai komandai pasižymėti nepavyko, rezultatu 3:1 pergalę šventė Trakų "Galvės" ledo ritulininkai.

Kitos LRML rungtynės vyks penktadienį, Pramogų Arenos mažojoje salėje, kur Vilniaus "ORKL" ir Vilniaus "Feniksas" startuos naująjame sezone. Rungtynių pradžia 19:30.