Titulinis » Naujienos » „Trakų Galvė“ įveikė „Kaunas Hockey“ ir iškovojo trečią pergalę LRML čempionate (fotogalerija)

2023-01-09
LRML inf., Tito Pacausko nuotr.
Pirmadienį Elektrėnų ledo arenoje vykusiose Lietuvos mėgėjų ledo ritulio lygos (LRML) rungtynėse pergalę iškovojo „Trakų Galvė“, kuri 2:0 įveikė „Kaunas Hockey“ ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito antrojo kėlinio viduryje, kai po Simono Jasiulio ir Romualdo Poteiko perdavimų pirmą sezono įvartį įmušė Laurynas Kuliešius (29:25).

Nors trečiame kėlinyje „Kaunas City“ žaidėjai ilgai spaudė varžovus jų aikštelėje, tačiau į greitą ataką pabėgęs Rokas Parangovskij (51:56, rez. perd. Andrius Karpičius) įmušė antrąjį „Trakų Galvės“ įvartį.

Geriausiu „Trakų Galvės“ rungtynių žaidėju buvo pripažintas pirmojo įvarčio autorius L.Kuliešius, tuo tarpu „Kaunas Hockey“ – Vincentas Putrius.

„Trakų Galvės“ vartus visas rungtynes gynė Albertas Grinevičius, o „Kaunas Hockey“ – Vilius Ramanauskas.

„Trakų Galvei“ tai buvo trečioji sezono pergalė ir 9-asis taškas, su kuriais jie rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Kaunas Hockey“ su 2 pergalėmis ir 8 taškais žengia penkti.

Kitos LRML rungtynės vyks jau antradienį tarp Vilniaus „Orakulo“ ir Vilniaus „Lokių“.