Titulinis » Naujienos » Trakų „Galvė“ įrodė pranašumą prieš Vilniaus „Lokius“ (FOTO)

Trakų „Galvė“ įrodė pranašumą prieš Vilniaus „Lokius“ (FOTO)

2022-01-12
 Sausio 10 d. pirmąsias naujais 2022 metais LRML rungtynes Vilniaus „Pramogų arenoje“ sužaidė Trakų „Galvė“ ir Vilniaus „Lokiai“. Trakų komandos žaidėjo Giedriaus Lekandros įvarčiais spurtavusi „Galvė“ varžovus įveikė rezultatu 6:2 (4:1, 0:0, 2:1). „Galvės“ vartus gynė Albertas Grinevičius, „Lokių“ – Kristupas Pranckietis.

„Galvė“ nuo „Lokių“ atsiplėšė per 16 pirmųjų susitikimo minučių. Aukštai pašokęs į vilniečių vartus įriedėjo pirmasis trakiškio Giedriaus Lekandros mestas ritulys (1:0, 06:03, rez. perd. Emilis Jasinevičius). Tas pats žaidėjas savo progą išnaudojo ir antrą kartą (2:0, 14:22, rez. perd. Marius Gaidys). Dar po poros minučių trakiškiams žaidžiant mažumoje Giedrius Lekandra įsirašė individualų „hat trick“ įvartį (3:0, 16:00). Nors Trakų komandos žaidėjai kovojo įsikibę į ritulį ir nepaleido jo iš akių, visgi „Lokiams“ pavyko rasti spragą priešininkų gynyboje – ritulį į vartus sviedė „lokys“ Marius Aliukonis (3:1, 16:39, rez. perd. Povilas Jarmala). Tačiau netrukus sumažėjusią įvarčių persvarą eliminavo Jaroslavo Chairulin įvartis (4:1, 17:53, rez. perd. Rokas Parangovskij).

Antrajame kėlinyje pelnyta nemažai baudos minučių, tačiau nė viena komanda neišnaudojo progos rezultatyviai sužaisti daugumoje.

Trečiajame kėlinyje Trakų komanda vėl diktavo savo tempą: po įvartį į „Galvės“ sąskaitą įrašė Artūras Vyšniauskas (5:1, 43:37. rez. perd. Marius Muralius) ir Andrius Karpičius (6:1, 44:06). Visgi baigiantis susitikimui rungtynių lyderiai prarado budrumą. „Lokiai“ išnaudojo trakiškių klaidą: su žaidėjų kiekybine persvara paskutinį susitikimo įvartį įmušė Oleg Tarasov (6:2, 57:50, rez. perd. Pavel Zagzin, Michail Škoda).

Geriausi rungtynių žaidėjai – Giedrius Lekandra („Galvė“) ir Marius Aliukonis („Lokiai“).