Titulinis » Naujienos » TPS su T.Kumeliausku Čempionų lygoje startavo rekordine pergale

TPS su T.Kumeliausku Čempionų lygoje startavo rekordine pergale

2014-08-22
 Naujai įkurtoje ledo ritulio Čempionų lygoje penktadienį pirmąsias rungtynes sužaidė Turku TPS (Suomija) klubas su lietuviu Tadu Kumeliausku.

F grupės pirmojo turo mače TPS net 9:0 (2:0, 6:0, 1:0) sutriuškino Italijos klubą Bolcano „HC Bolzano“, kuris praėjusiame sezone tapo aukščiausios Austrijos lygos čempionu.

TPS pagerino iš karto du Čempionų lygos rekordus – įmušė daugiausiai įvarčių per vienas rungtynes ir didžiausiu skirtumu sutriuškino varžovus.

Puolėjas iš Lietuvos žaidė trečiajame komandos penkete ir antrojo kėlinio pradžioje (22:28 min.) užsidirbo 2 baudos minutes.

Nugalėtojams 2 įvarčius pelnė Tero Koskiranta (25:19 ir 37:35), o po kartą pasižymėjo Lauri Tukonenas (1:53), Radekas Smolenakas (14:29), Matias Sointu (23:44), Niclas Lucenius (24:43),Rasmusas Kulmala (29:14), Ilkka Pikkarainenas (33:28) ir Stevenas Seigo (43:50). Puikias rungtynes sužaidė TPS vartininkas Teemu Lassila, atrėmęs visus 23 Italijos klubo žaidėjų smūgius į vartus.

Antrojo turo rungtynes TPS žais sekmadienį namuose prieš Pardubicės „HC Pardubice“ (Čekija) ledo ritulininkus, kurių varžovu pirmajame ture bus Linšiopingo „HC Linkoping“ (Švedija) klubas.