Titulinis » Naujienos » Torūnės SKL komanda namo grįžta nuleidę galvas

Torūnės SKL komanda namo grįžta nuleidę galvas

2013-03-17
NVLRL informacija
U-16 amžiaus grupės rungtynės vyko Elektrėnų ledo rūmuose tarp Elektrėnų SSM ir Torūnės SKL. Abu susitikimus laimėjo Elektrėnų SSM komanda rezultatu 5:2 (2:0, 1:0, 2:2) ir 6:2 (4:0, 2:1, 0:1).

Pirmasis komandų susitikimas prasidėjo aiškiu namų komandos dominavimu. Nesuteikdami daug progų svečių komandai įsijausti į žaidimą, jie atakavo varžovų vartus. Ir tik trečiajo kėlinio metu, Torūnės SKL komanda du kartus išnaudojo kiekybinę žaidėjų daugumą ir trečiasis kėlinys pasibaigė lygiosiomis.

Antrasis komandų susitikimas labai kuo nesiskyrė. Elektrėniškiai iš karto paėmė žaidimą į savo rankas. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 4:0, todėl Elektrėnų SSM komanda šiek tiek atsipalaidavo antrajame kėlinyje. Deja kaip ir per pirmąsias rungtynes Torūnės SKL pelnė tik du įvarčius.

Elektrėnų SSM – Torūnės SKL 5:2 (2:0, 1:0, 2:2)

Elektrėnų SSM : D. Škadauskas 2, T. Vitkauskas, R. Kilain ir E. Šatavičius po 1 įvartį.
Torūnės SKL : M. Kaminski ir M. Zielinski po 1 įvartį.

Elektrėnų SSM – Torūnės SKL 6:2 (4:0, 2:1, 0:1)

Elektrėnų SSM  : D. Škadauskas 3, L. Žukauskas 2 ir M. Krivelis 1 įvartis.
Torūnės SKL : M. Goscinski ir M. Zielinski po 1 įvartį.