Titulinis » Naujienos » Tobulas trečiadienis: „Žalgiris“ laimėjo, „Zelenograd“ - ne

Tobulas trečiadienis: „Žalgiris“ laimėjo, „Zelenograd“ - ne

2015-02-19
LRK "Žalgiris" informacija
Neįtikėtiną kovingumą pademonstravę Vilniaus „Žalgirio“ ritulininkai 5:4 nugalėjo namie žaidusią „Raketą“. Po šios pergalės lygos Vakarų konferencijoje neliko komandų, kurių vilniečiai nebūtų įveikę.

Maža to, šiandien nesėkmę patyrė  „Zelenograd“ klubas, kurį vilniečiai, kovoję dėl ketvirtos vietos, lenkia trimis taškais.

Rungtynes su „Raketa“ „Žalgiris“ pradėjo, kaip niekada gerai. Per penkiolika minučių Vladislavas Nikulinas, Ivanas Chodulovas ir Glebas Chvolesas pelnė po įvartį, dar kelios progos liko neišnaudotos.

Bandydamas taisyti situaciją, šeimininkų treneris pakeitė vartininką. Kaip parodė vėlesni įvykiai, tai buvo geriausias varžovų stovyklos sprendimas per visas rungtynes.

O kas nutiko  „Žalgiriui“? Komanda, kuri pirmajame kėlinyje buvo visa galva geresnė už varžovus, po pertraukos sugriuvo.

Varžovai netruko tuo pasinaudoti, iš pradžių sušvelninę atsilikimą, vęliau rezultatą išlyginę, o dar vėliau jį persvėrę savo naudai.

Ir tik tada, kai  „Žalgiriui“ rimtai pradėjo grėsti ketvirta nesėkmė prieš „Raketą“, žalgiriečiai, likus žaisti penkias minutes, rezultatą išlygino, o dar po dviejų minučių pelnė pergalingą įvartį.

Kitas vilniečių varžovas -  „Molnijos“ klubas. Su juo du susitikimai šį laukia šeštadienį ir sekmadienį.