Titulinis » Naujienos » T.Kumeliausko klubas „European Trophy“ turnyre iššvaistė trijų įvarčių pranašumą ir pralaimėjo po baudinių serijos

2013-08-16
 Pirmą nesėkmę „European Trophy“ ledo ritulio turnyre patyrė Turku TPS klubas iš Suomijos, kurio peržiūroje dalyvauja lietuvis Tadas Kumeliauskas.

Ketvirtadienį TPS svečiuose labai apmaudžiai po baudinių serijos 4:5 (1:0, 3:1, 0:3, 0:0, 0:1) nusileido Stokholmo „Djurgardens IF“ klubui, žaidžiančiam antroje pagal pajėgumą Švedijos lygoje.

Po galingai sužaisto antrojo kėlinio TPS pirmavo net 4:1, bet šeimininkai per pirmas 8 trečiojo kėlinio minutes įmušė tris įvarčius be atsako ir vėliau baudinių serijoje įrodė savo pranašumą.

T.Kumeliauskas vėl žaidė antrajame komandos penkete, bet šį kartą puolime nepasižymėjo.

TPS klubui po įvartį pelnė Markusas Seikola, Niklasas Frimanas, Stevenas Seigo ir Henri Tuominenas.

„Djurgardens IF“ klubo gretose įvarčiais pasižymėjo Mattiasas Kalinas, Dustinas Johneris,Marcusas Sorensenas ir Markusas Ljunghas, o baudinių serijoje vienintelį tikslų smūgį atlikoMattiasas Guteris.

TPS (4 tšk.) Rytų divizione šiuo metu užima 2-ą vietą, o „Djurgardens IF“ (5 tšk.) tapo lyderiu. Tiesa, kai kurios komandos turi vienerias ar net dvejas rungtynes atsargoje.

Rugpjūčio 22 dieną TPS namuose priims Fribūro „HC Fribourg-Gotteron“ ledo ritulininkus iš Šveicarijos.