Titulinis » Naujienos » T.Kumeliausko įvartis beviltiškai rungtynes pradėjusios TPS komandos neišgelbėjo

2015-12-31
sportas.lt informacija
 Pralaimėjimu kalendorinius metus elitinėje Suomijos ledo ritulio lygoje „Liiga“ užbaigė Tado Kumeliausko atstovaujama Turku TPS komanda, kuri trečiadienį namuose 2:5 (0:4, 1:1, 1:0) nusileido Lahčio „Pelicans“ ekipai.

Antrajame penkete žaidęs puolėjas iš Lietuvos įmušė antrąjį komandos įvartį (46:33 min.). T.Kumeliauskas ant ledo praleido net 21 min. 41 sek., 5 kartus smūgiavo į varžovų vartus ir laimėjo 15 iš 20 ritulio išmetimų.

Pirmąjį TPS įvartį įmušė Ericas Perrinas (36:55). Svečiai pirmajame kėlinyje pelnė net 4 įvarčius be atsako, o antrajame kėlinyje pirmavo 5:0 bei neleido suabejoti savo pranašumu. „Pelicans“ klubui po įvartį pelnė Juhani Tyrvainenas (4:21 min.), Niko Tuhkanenas (6:15), Ryanas Potulny (10:36), Marko Poyhonenas (12:26) ir Kimi Koivisto (28:57).

Beje, Taavi Vartianenas rungtynių pabaigoje nesugebėjo realizuoti baudinio. Rungtynėse netrūko grubaus žaidimo.

Anksčiau laiko iš aikštės buvo pašalinti Patrikas Moisio, Jonne Virtanenas, Markusas Kojo (visi trys – TPS), Benas Bloodas ir Dane‘as Byersas (abu – „Pelicans“).

T.Kumeliauskas per 23 šio sezono rungtynes įmušė 6 įvarčius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

TPS (54 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 8-ą vietą, o „Pelicans“ (52 tšk.) tarp 15 klubų rikiuojasi 9-as.