Titulinis » Naujienos » T.Kumeliauskas sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, bet TPS pralaimėjo po pratęsimo

2014-10-14
Sportas.lt informacija
 Apmaudų pralaimėjimą aukščiausioje Suomijos ledo ritulio lygoje „Liiga“ patyrė Turku TPS komanda, kurioje puikiai rungtyniavo lietuvis Tadas Kumeliauskas.

TPS antradienį svečiuose tik po pratęsimo 2:3 (0:1, 1:1, 1:0, 0:1) nusileido Oulu „Karpat“ ledo ritulininkams, kuriuos palaikė daugiau nei 5 tūkst. sirgalių.

Antrajame penkete žaidęs puolėjas iš Lietuvos įmušė įvartį (42:57 min.) ir rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pirmojo komandos įvarčio, kurį pelnė Radekas Smolenakas (27:38). T.Kumeliauskas ant ledo praleido beveik 18 minučių (17:45), 4 kartus smūgiavo į varžovų vartus ir laimėjo 42,9 proc. ritulio išmetimų.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Mika Pyoarala (10:27), Jesse Puljujarvi (24:17) bei pergalingą smūgį atlikęs Patrickas Davisas (63:08).

T.Kumeliauskas šiame sezone per 12 lygos rungtynių pelnė 3 įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

TPS (19 tšk.) smuktelėjo į 7-ą turnyrinės lentelės vietą, o juos aplenkęs „Karpat“ (20 tšk.) klubas tarp 14 komandų rikiuojasi 6-as.