Titulinis » Naujienos » T.Kumeliauskas sužaidė puikias rungtynes, bet TPS neįtikėtinai išleido pergalę iš rankų

2016-01-15
Sportas.lt informacija
Puikią sportinę formą įgijęs Tadas Kumeliauskas sužaidė dar vienas fantastiškas rungtynes aukščiausioje Suomijos ledo ritulio lygoje „Liiga“, tačiau lietuvio atstovaujama Turku TPS komanda namuose po pratęsimo 2:3 (2:0, 0:0, 0:2, 0:1) pralaimėjo Juveskiulės JYP.

Pirmajame penkete žaidęs puolėjas iš Lietuvos pačioje rungtynių pradžioje (0:59 min.) įmušė įvartį, o pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo rezultatyviu perdavimu Petteri Nummelinui (19:52), pelniusiam antrąjį TPS įvartį.

Svečiai intrigą sugrąžino pačioje rungtynių pabaigoje, kai skirtumą iki minimumo sušvelnino Janne Kolehmainenas (58:08). Tuo TPS problemos nesibaigė. JYP pakeitė vartininką šeštuoju aikštės žaidėju ir netrukus džiaugėsi išlyginamuoju įvarčiu – pratęsimą išplėšė Valtteri Kemilainenas (59:42). Tašką rungtynėse padėjo Janne Tavi (62:46), įmušęs įvartį pratęsime.

Lietuvis ant ledo praleido 21 min. 23 sek., 3 kartus smūgiavo į varžovų vartus ir laimėjo 17 iš 23 ritulio išmetimų. T.Kumeliauskas per 29 šio sezono rungtynes įmušė 8 įvarčius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

TPS (66 tšk.) turnyrinėje lentelėje pakilo į 7-ą vietą, o JYP (70 tšk.) liko 3-ioje pozicijoje tarp 15 komandų.