Titulinis » Naujienos » T.Kumeliauskas prie dramatiškos TPS pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

T.Kumeliauskas prie dramatiškos TPS pergalės prisidėjo rezultatyviu perdavimu

2015-10-16
Dramatišką pergalę aukščiausioje Suomijos ledo ritulio lygoje „Liiga“ iškovojo Tado Kumeliausko atstovaujama Turku TPS ekipa, kuri penktadienį namuose po pratęsimo 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 1:0) įveikė Helsinkio IFK klubą.

Sėkmingiau rungtynių pradžioje žaidę šeimininkai po Ville-Vesos Vainiolos (9:31 min.) ir Jonne Virtaneno (20:58) įvarčių pirmavo 2:0, tačiau IFK atsitiesė. Dar antrajame kėlinyje Panu Mieho (26:10) ir Yohannas Auvitu (38:12) atstatė pusiausvyrą. Rungtynių nugalėtojai paaiškėjo tik pratęsime, kuriame didvyriu tapo V-V.Vainiola (61:30), pelnęs antrąjį savo įvartį ir išplėšęs TPS pergalę.

Antrajame penkete žaidęs T.Kumeliauskas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pirmojo TPS įvarčio. Lietuvis ant ledo praleido 14 min. 48 sek., 2 kartus smūgiavo į varžovų vartus bei laimėjo 4 iš 11 ritulio išmetimų.

Antradienį TPS namuose 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) nepaliko vilčių Vasos „Sport“. Tąkart lietuvis žaidė 17 min. 24 sek., 3 kartus smūgiavo į varžovų vartus bei laimėjo 2 iš 4 ritulio išmetimų.

T.Kumeliauskas per 9 žaistas „Liiga“ rungtynes šiame sezone įmušė 1 įvartį ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

TPS (22 tšk.) turnyrinėje lentelėje užima 7-ą vietą, o IFK (23 tšk.) rikiuojasi 5-as tarp 15 klubų.