Titulinis » Naujienos » „Taurą“ įveikęs „Orakulas“ nutraukė nesėkmių seriją (FOTO)

„Taurą“ įveikęs „Orakulas“ nutraukė nesėkmių seriją (FOTO)

2021-12-20
 Gruodžio 20 d. „Pramogų arenoje“ vykusiose rungtynėse sunkiai startavęs Vilniaus „Orakulas“ nugalėjo Vilniaus „Taurą“. Pasispardyti bandęs „Tauras“ turėjo pripažinti „Orakulo“ pranašumą – nusileido rezultatu 2:5 (2:2, 0:2, 0:1).

Dar net neapšilusius „Orakulo“ ledo ritulininkus užklupo staigi „Tauro“ ataka. „Orakulo“ vartininką Eduardą Stankevičių nuginklavo vienas taikliausių „Tauro“ žaidėjų - Mantas Milašauskas (1:0, 01:22). Po keletos minučių puolimo derinį realizavo „Orakulo“ žaidėjas Jurij Goriančikov (1:1, 06:07, rez. perd. Artiom Sidorov). „Tauras“ dar kartą atstatė ragus ir vėl išsiveržė į priekį: individualaus įvarčio autorius – Tomas Kirstukas (2:1, 09:30). „Orakulas“ varžovams atsiplėšti neleido ir netrukus pro „Tauro“ vartininką Kristupą Pranckietį praskriejo Artiomo Sidorovo mestas ritulys (2:2, 13:13, rez. perd. Stasis Paliukėnas).

Antrajame kėlinyje žaidimo eiga išliko panaši: nors „Tauras“ nuo „Orakulo“ neatsiliko, „Tauras“ dažniau žaidė gynybinėje, o ne puolimo pozicijoje. Tačiau skirtingai nuo pirmosios rungtynių dalies įvarčių santykis pasikeitė. „Orakulas“ greitai atsigriebė: užtikrintu taikliu metimu įvartį įmušė Marius Citavičius (2:3, 32:14, rez. perd. Artiom Sidorov). Po trijų minučių ritulį į “Tauro“ vartus įgrūdo Pavel Jermakov (2:4, 35:12, rez. perd. Nikolajus Sidorov).

Trečiajame kėlinyje pelnytas tik vienas įvartis. „Tauro“ gynėjus apėjo ir paskutinį susitikimo įvartį įmušė Nikolajus Sidorov (2:5, 47:07, rez. perd. Pavel Jermakov).

Geriausių LRML žaidėjų gretas papildė Tomas Kirstukas („Tauras“) ir Pavel Jermakov („Orakulas“).