Titulinis » Naujienos » Svari Kauno „Bizonų-Ekobazės“ pergalė prieš Vilniaus „Lokius“ (FOTO)

Svari Kauno „Bizonų-Ekobazės“ pergalė prieš Vilniaus „Lokius“ (FOTO)

2022-03-19
 Kovo 21 d. Vilniaus „Lokiai“ priėmė svečius iš Kauno – „Bizonų-Ekobazės“ ledo ritulininkus. Kauniečiai nebuvo nusiteikę kompromisams ir „Lokius“ įveikė svariu įvarčių skirtumu – 1:7 (0:2, 0:2, 1:3). Pirmajame rate „bizonai“ taip pat įveikė „Lokius“, tik kuklesniu rezultatu – 4:2. Po susitikimo Kauno „Bizonai-Ekobazė“ pakilo į turnyrinės lentelės viršų per tris pozicijas.

Kauno komanda žaidimo sąlygas diktavo nuo pat pirmojo kėlinio pradžios. Pirmasis įvartis krito į Kristupo Pranckiečio ginamus „Lokių“ vartus – taiklus buvo Dovydas Žiūkas (0:1, 04:04, rez. perd. Šarūnas Citavičius). Kad ir kokį planą kovai prieš daugkartinius LRML čempionus turėjo „Lokiai“ – jis neveikė: įpusėjus kėliniui įvartį „bizonams“ pelnė Justas Misikonis (0:2, 13:08, rez. perd. Marius Kubilius).

Nesėkmingas „Lokiams“ ruožas tęsėsi ir antrajame kėlinyje: prarąją pagilino individualus kauniečio Dariaus Garlinsko įvartis (0:3, 25:29). Netrukus Vilniaus komanda „bizonams“ palengvino užduotį, suteikusi progą varžovams žaisti daugumoje. Savo kiekybinį pranašumą kauniečiai išnaudojo – įvartį įmušė Artūras Gavrilovas (0:4, 27:21, rez. perd. Marius Kubilius, Linas Paražinskas). Baigiantis kėliniui „Lokiai“ taip pat gavo progą pelnyti pirmąjį įvartį, kovojant daugumoje penki prieš tris. Tačiau ir čia „Bizonų-Ekobazės“ gynybinė siena buvo nepramušama.

Svečiai iš Kauno buvo nesutramdomi ir trečiajame kėlinyje. Kėlinio pradžioje savo antrą vakaro įvartį (ir dešimtą šiame sezone) savarankiškai įmušė Dovydas Žiūkas (0:5, 43:01). Lygiai po trijų minučių į „Lokių“ vartus įskriejo dar vienas ritulys – taikliai smūgiavo Šarūnas Citavičius (0:6, 46:01, rez. perd. Dovydas Žiūkas). Visgi priešnuodžių prieš veržlų kauniečių žaidimą neradusiems „Lokiams“ pavyko pelnyti paguodos įvartį – „bizonų“ vartininką Modestą Baltrūną įveikė Karolis Janušauskas (1:6, 52:15, rez. perd. Justinas Čižius). Kauno ledo ritulininkams užteko vos minutės šiam vilniečių įvarčiui eliminuoti – rungtynių įvarčių sąskaitą uždarė antras Dariaus Garlinsko įvartis (1:7, 53:13, rez. perd. Sergejus Kiršys, Michail Starkov).

Geriausiais rungtynių žaidėjais pripažinti – Karolis Janušauskas („Lokiai“) ir Artūras Gavrilovas („Bizonai-Ekobazė“).