Titulinis » Naujienos » Svarbi "Rokiškio" pergalė prieš "Hockey Punks"

Svarbi "Rokiškio" pergalė prieš "Hockey Punks"

2016-01-17
 Vienas rimčiausių šio sezono mūšių įvyko Rokiškyje, kur „žiemos klasikos“ rungtynėse vietos „Rokiškis“ 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) įveikė Vilniaus „Hockey Punks“ klubą ir pateikė rimtą paraišką žaisti finaliniame ketverte.

Lietuvos čempionate garantuotą vietą finaliniame ketverte turi Elektrėnų „Energija“,  pamiršusi kas yra pralaimėjimas. Dėl likusių trijų vietų aršiai kovoja keturi klubai ir ta kova darosi vis kietesnė.

Kietose rungtynėse, kuriose iš viso skirtos net 56 baudos minutės.

Po pražangų lietaus rungtynių pradžioje Simas Sakaitis (08:50), o vėliau Benas Šilinskas (12:01, dauguma) padėjo pamatus šeimininkų pergalei.

„Hockey Punks“ rezultatą sušvelnino po Karolio Šliko smūgio (13:50).

Audringame antrajame kėlinyje komandos tik prasiženginėjo ir varstė nubaustųjų suolo vartelius, kol Antanas Rukšėnas (38:59, dauguma) rado būdą kaip išnaudoti daugumą ir padidinti persvarą iki 3:1.

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir baudų nemažėjo. Dvikovos pabaigoje „pankai“ vartininką keitė aikštės žaidėju, tačiau ir tai nepadėjo. „Rokiškis“ šventė labai svarbią pergalę.