Titulinis » Naujienos » Svarbi "Juodupės" pergalė prieš "Ober - Haus"

Svarbi "Juodupės" pergalė prieš "Ober - Haus"

2015-02-15
 Svarbią pergalę Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate iškovojo Juodupės “Juodupė“, kuri Rokiškyje 6:2 (1:1, 2:1, 3:0) įveikė Vilniaus „Ober – Haus“ ir žengė tvirtą žingsnį finalinio ketverto link.

Paskutinėje čempionato vietoje žengiantys vilniečiai visais įmanomais būdais bando pabėgti iš lentelės dugno. „Ober – Haus“ pirmasis įmušė įvartį rungtynėse, tačiau šeimininkai atsakė dviem taikliais smūgiais.

Antrojo kėlinio viduryje vilniečiai išlygino rezultatą, tačiau neilgam. Vos po dviejų minučių priekyje vėl buvo „Juodupė“.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ėmė spausti pavargusius vilniečius ir ėmė kurti progas vieną po kitos. Iš pradžių Elvinas Malcius neišnaudojo baudinio, tačiau klubą pergalės link patempė jaunimo rinktinės ledo ritulininkas Ernestas Trukšnys, kuris pelnė du įvarčius iš eilės.

Tašką rungtynėse padėjo latvis Aleksandras Pavlovskis.

„Juodupė“ iškovojo labai svarbius tris taškus ir kovoje dėl teisės žaisti finaliniame ketverte atitrūko nuo potencialių persekiotojų Vilniaus „Hockey Punks“. Abi šios komandos reguliariajame sezone nebesusitiks, tad kiekviena pergalė tampa labai svarbi.

„Juodupė“ – „Ober – Haus“ 6:2 (1:1, 2:1, 3:0).
„Juodupė“: E.Trukšnys 2, E.Malcius, G.Lekandra, S.Obožinas, A.Pavlovskis po 1 įvartį.
„Ober – Haus“: A.Sidorovas, E.Bazevičius po 1 įvartį.