Titulinis » Naujienos » Sužaistos Lietuvos moterų 3x3 čempionato antrojo turo kovos, po kurių „HC Klaipėda“ išlieka lyderių pozicijoje

Sužaistos Lietuvos moterų 3x3 čempionato antrojo turo kovos, po kurių „HC Klaipėda“ išlieka lyderių pozicijoje

2022-01-31
hockey.lt informacija
 Praėjusį šeštadienį Kauno ledo arenoje įvyko antrojo Lietuvos moterų ledo ritulio 3x3 čempionato turo kovos.
 
Antrojo turo metu keturias Lietuvos čempionate besivaržančias komandas – Elektrėnų „Amber“, Vilniaus „Hockey Stars“, „HC Klaipėda“ ir Kauno „Rebel Girls“ priėmė kaunietės, o kaip jau įprasta turnyro taisyklėms, visos čempionato dalyvės turo metu sužaidė po vieną tarpusavio susitikimą, iš viso sužaisdamos po tris mačus.
 
Kaip ir pirmajame ture, taip ir praėjusį savaitgalį, „HC Klaipėda“ merginos ir vėl nepatyrė pralaimėjimų, laimėjusios visus tris susitikimus. Su vienu pralaimėjimu ir dviem pergalėmis šeštadienį baigė „Hockey Stars“, „HC Amber“ triumfavo kartą, o „Rebel Girls“ teko patirti visus tris pralaimėjimus.
 
Tokie rezultatai leido komandoms dar labiau įtvirtinti savo pozicijas turnyrinėje lentelėje. Maksimalų taškų skaičių – 18 surinkusi „HC Klaipėda“ pirmauja čempionate, už jų žengia 12 taškų turinčios „Hockey Stars“ atstovės, trečioje vietoje įsitaisiusi 6 taškus surinkusi „Amber“ ekipa, o taškų vis dar neturinti „Rebel Girls“ ekipa užima paskutinę poziciją čempionate.
 
Prisiminsime, jog tai yra pirmasis mūsų šalies istorijoje moterų ledo ritulio čempionatas, kuriame turų principu komandos iš viso rinksis keturis kartus, po kurių paaiškės pirmosios Lietuvos moterų ledo ritulio 3x3 čempionato nugalėtojos.