Titulinis » Naujienos » Suomijos ledo ritulio lygoje T.Kumeliauskas išplėšė pergalę per pratęsimą, TPS įveikė du varžovus iš eilės

2014-01-12
Lietuvos rinktinės nario Tado Kumeliauskio atstovaujama Turku TPS ekipa Suomijos ledo ritulio lygoje „Liiga“ padarė tai, ko nepavyko padaryti visą 2013-2014 metų sezoną - iškovojo dvi pergales iš eilės.

Penktadienį TPS svečiuose po pratęsimo 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) nugalėjo Hemenlinos HPK ledo ritulininkus.

Vienas svarbiausių pergalės kalvių - lietuvis. Antrame penkete žaidęs T.Kumeliauskas pačioje pratęsimo pradžioje įmušė pergalingą įvartį (60:17).

Kitose rungtynėse šeštadienį TPS namuose 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) nugalėjo Raumos „Lukko“ komandą.

Šiame mače lietuvis nerungtyniavo.

T.Kumeliauskas per 21 šio sezono rugntynes yra pelnęs 5 įvarčius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

TPS su 39 taškais tarp keturiolikos komandų žengia paskutinėje vietoje.