Titulinis » Naujienos » Stipriausių praėjusio sezono Lietuvos komandų susidūrime - „Kaunas City“ triumfas (VIDEO)

2023-11-29
 OHL Baltijos ledo ritulio čempionate susitiko dvi stipriausios praėjusio sezono Lietuvos komandos.

Trečiadienį Kaune vietos „Kaunas City“ 5:2 nugalėjo Elektrėnų „Airwell Energijos“ atstovus.

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo svečiams. Tadas Kumeliauskas įpusėjus pirmajam kėliniui pakartotiniu metimu pasiuntė ritulį į vartus (09:06, rez. perd. Donatas Kumeliauskas, Dovydas Laimutis).

Visgi, išlaikyti persvarą jiems ilgai nepavyko. Aivaras Bendžius (11:36, rez. perd. Danielis Klinecky, Filipas Hudakas) greitoje atakoje išlygino rezultatą, o vėliau po sėkmingo rikošeto ritulys dar kartą kirto Elektrėnų klubo vartų liniją. Įvartis įskaitytas Michalui Machacui (14:18, rez. perd. Ossianas Eklundas, Ondrejus Machala).

Antrajame kėlinyje „Kaunas City“ tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Danielis Klinecky pataisydamas ritulį ore padidino savo komandos persvarą (28:59, rez. perd. A. Bendžius), o vėliau savo įgūdžius demonstravo Ondrejus Machala. Rezultatyviausias kauniečių žaidėjas dukart siuntė ritulį į vartus (30:03, rez. perd. M. Machacas ir 35:41, rez. perd. F. Hudakas).

Kėlinio pabaigoje „Airwell Energijai“ pavyko kiek atsitiesti. Daugumoje įvartį pelnė Donatas Kumeliauskas (37:53, rez. perd. T. Kumeliauskas, Karolis Krasilnikovas).

Per trečiąjį kėlinį rungtynių rezultatas nepakito, tad pergale džiaugėsi kauniečiai.