Titulinis » Naujienos » Stenlio taurės finale - antroji „Kings“ pergalė

Stenlio taurės finale - antroji „Kings“ pergalė

2014-06-08
Sportas.lt informacija
 Antrose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) finalo rugntynėse prireikė net dviejų pratęsimų, o sėkmė ir vėl lydėjo Los Andželo „Kings“ komandą.

„Kings“ ledo ritulininkai namuose 5:4 (0:2, 2:2, 2:0, 0:0, 1:0) nugalėjo „Rangers“ komandą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Pirmose Stenlio taurės finalo rungtynėse pergalę rezultatu 3:2 po pratęsimo taip pat šventė Los Andželo ledo ritulininkai.

Šeimininkų gretose įvarčius per pagrindinį laiką pelnė Jarretas Stollas (21:46), Willie Mitchellas (34:39) ir Dwightas Kingas (41:58), Marianas Gaborikas (47:36), o pergalingą įvartį įmušė Dustinas Brownas (70:26).

„Rangers“ ekipoje pasižymėjo Ryanas Mcdonaghas (10:48), Matsas Zuccarello (18:46), Martinas St. Louisas (31:24) ir Derickas Brassardas (34:50)

„Kings“ ekipa Konferencijos finalo serijoje iki keturių pergalių 4-3 įveikė Čikagos „Blackhawks“ ekipą, o „Rangers“ 4-2 nugalėjo Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkus.