Titulinis » Naujienos » „Sparnai – Staklės“ kyla aukštyn

„Sparnai – Staklės“ kyla aukštyn

2013-11-10
 Atvirajame Lietuvos ledo ritulio lygos čempionate „Akropolio“ taurei laimėti sužaistos rungtynės Centro konferencijoje.

Prieš sezoną atkurta Kauno „Sparnų – Staklių“ komanda Kauno „Akropolyje šeštadienio vakarą 5:1 (3:1, 1:0, 1:0) įveikė Marijampolės „Sūduvą“ ir iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Šioje dvikovoje „Sparnus – Stakles: ir vėl į priekį vedė jaunimas. Pirmieji pasižymėjo kauniečiai po Vaido Gervės smūgio (08:08), tačiau svečiai rezultatą trumpam buvo išlyginę po Vaido Pivoro atsakymo (14:39).

Tai akivaizdžiai nepatiko buvusiam Lietuvos rinktinės ledo ritulininkui Remigijui Guogai, kuris netruko nė minutės išvesti komandą į priekį (15:36), o besibaigiant kėliniui (19:37) į marijampoliečių rūbinę pasiuntė varžovų komandą su linkėjimais – 3:1.

Antrajame kėlinyje įvartį pelnė Tomas Fediakinas (36:49), o darbą įvarčiu užbaigė tas pats R.Guoga (49:27).

„Sparnai – Staklės“ šventė antrąją pergalę ir pasivijo konferencijos lyderius, Kauno „Baltų ainius“.

„Sūduva“ – „Sparnai – Staklės“ 1:5 (1:3, 0:1, 0:1).
„Sūduva“: V.Pivoras 1 įvartis.
„Sparnai – Staklės“: R.Guoga 3, V.Gervė, T.Fediakinas po 1 įvartį.