Titulinis » Naujienos » Sostinės ledo ritulio derbyje "Hockey Punks" "sausai" įveikė "Geležinį vilką" (VIDEO, visi įvarčiai)

2016-11-18
 Lietuvos ledo ritulio čempionate gynybinius redutus tvirtina Vilniaus „Hockey Punks“ klubas, kuris per pastarąsias trejas Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynes praleido vos vieną įvartį, o trečiadienio vakarą sostinės derbyje 4:0 (0:0, 1:0, 3:0) palaužė Vilniaus „Geležinį vilką“.

„Hockey Punks“ turėjo vargo šiose rungtynėse, kol savo gretose surado „Geležinio vilko“ gynybos specialistą. Iki šių rungtynių kartą čempionate pasižymėjęs Artūras Švedavičius šioje dvikovoje tai padarė tris kartus.

Po baudos minučių gausa pasižymėjusio pirmo kėlinio A.Švedavičius atsidūrė ten kur reikia antrojo kėlinio pradžioje ir po preciziškai tikslaus Algimanto Visocko perdavimo rezultatas tapo 1:0 (22:53).

Trečiojo kėlinio pradžioje „hattrick`o“ autorius pirmu bandymu nepataikė į vartus, tačiau gavo progą pasitaisyti ir pelnė antrąjį rungtynių įvartį (44:49).

Trečiąjį įvartį A.Švedavičius pelnė po tikslaus Dovydo Kulevičiaus perdavimo iš už vartų (49:18).

Tašką rungtynėse padėjo Andrius Budreika (56:27).

Šiose rungtynėse „sausas“ liko „Hockey Punks“ vartininkas Germantas Juškaitis, kuris įvarčio nepraleido jau antrą kartą sezone.

„Pankai“ į varžovų vartus metė net 55 kartus, „Geležinis vilkas“ – 27. Nugalėtojams tai buvos gerokai lengvesnės rungtynės nei pirmajame ture, kai teko paplušėti - 5:4.

Kitos čempionato rungtynės įvyks lapkričio 18 dieną, penktadienį Kaune, kur 20:30 val. vietos „Tigrai“ priims Elektrėnų „Energiją“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          5  5  0  0   0   36:12  15
2. Vilniaus „Hockey Punks“       8  4  1  0   3   37:27  14
3. Juodupės „Juodupė“            5  3  1  0   1   26:9   11
4. Rokiškio „Rokiškis“           6  2  0  1   3   16:21   7
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“   7  1  0  1   5   15:43   4
6. Kauno „Tigrai“                5  1  0  0   4   11:29   3