Titulinis » Naujienos » Sočio olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre pirmoji austrų pergalė

Sočio olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre pirmoji austrų pergalė

2014-02-16
BNS informacija
 Pirmąją pergalę Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre iškovojo Austrijos rinktinė.

Sekmadienį pirmosiose B grupės trečiojo turo rungtynėse Austrijos ledo ritulininkai 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) nugalėjo Norvegijos ekipą ir su 3 taškais užėmė trečiąją vietą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Michaelis Grabneris (04:27 ir 58:23), vieną - Michaelis Rafflas (06:52).

Norvegų gretose įvarčiu pasižymėjo Peras-Age Skroderis (28:05).

Dėl pirmosios vietos B grupėje ir kelialapio į žaidynių ketvirtfinalį žais Kanados ir Suomijos rinktinės.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija            2 2 0 0 0  14:5   6
2. Kanada             2 2 0 0 0   9:1   6
3. Austrija           3 1 0 0 2   7:15  3
4. Norvegija          3 0 0 0 3   3:12  0

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV                2 1 1 0 0  10:3   5
2. Rusija             2 1 0 1 0   7:5   4
3. Slovėnija          2 1 0 0 1   5:6   3
4. Slovakija          2 0 0 0 2   2:10  0

Galutinė C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Švedija            3 3 0 0 0  10:5   9
----------
2. Šveicarija         3 2 0 0 1   2:1   6
3. Čekija             3 1 0 0 2   6:7   3
4. Latvija            3 0 0 0 3   5:10  0

Į turnyro ketvirtfinalį pateks visų trijų grupių nugalėtojos, bei geriausia antrąją vietą užėmusi komanda. Kitos rinktinės atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.