Titulinis » Naujienos » Sočio olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre pirmąją baudinių seriją laimėjo amerikiečiai

2014-02-15
BNS informacija
Sočio (Rusija) žiemos olimpinių žaidynių vyrų ledo ritulio turnyre šeštadienį sužaistas pirmasis pratęsimas, o sirgaliai pamatė ir pirmąją baudinių seriją, po kurios JAV rinktinė rezultatu 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) įveikė Rusijos ledo ritulininkus ir tapo A grupės lydere.

Pergalingą įvartį baudinių serijoje įmušė T.J.Oshie (65:00).

Be jo nugalėtojų gretose pasižymėjo Camas Fowleris (36:34) ir Joe Pavelskis (49:27).

Abu įvarčius į amerikiečių vartus įmušė Pavelas Daciukas (29:15 ir 52:44).

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. JAV                2 1 1 0 0  10:3   5
2. Rusija             2 1 0 1 0   7:5   4
3. Slovėnija          2 1 0 0 1   5:6   3
4. Slovakija          2 0 0 0 2   2:10  0

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Suomija            2 2 0 0 0  14:5   6
2. Kanada             2 2 0 0 0   9:1   6
3. Norvegija          2 0 0 0 2   2:9   0
4. Austrija           2 0 0 0 2   4:14  0

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Švedija            2 2 0 0 0   5:2   6
2. Čekija             2 1 0 0 1   6:6   3
3. Šveicarija         2 1 0 0 1   1:1   3
4. Latvija            2 0 0 0 2   2:5   0

Į turnyro ketvirtfinalį pateks visų trijų grupių nugalėtojos, bei geriausia antrąją vietą užėmusi komanda. Kitos rinktinės atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.