Titulinis » Naujienos » Skaudžios ledo ritulio pamokos Baltarusijoje

Skaudžios ledo ritulio pamokos Baltarusijoje

2013-01-27
Baltarusijos jaunimo ledo ritulio čempionate dalyvaujanti  “Geležinis vilkas” komanda patyrė dvi nesėkmes.
Rezultatu 1:8 (0:2; 0:3; 1:3) ir 2:10 (1:2; 1:2; 0:6) lietuviai pralaimėjo Minsko “SDIUŠOR” ekipai.

Pirmoje dvikovoje vienintelį įvartį pavyko įmušti tik trečiajame kėlinyje. Įvarčio autorius Deividas Četvertakas.

Antrą dvikovą abi komandos pradėjo ryžtingai, iki antro kėlinio vidurio žaidė apylygiai 2:2, tačiau vėliau varžovai per penkias minutes pelnė net 4 įvarčius be atsako.  Lietuviams iki rungtynių pabaigos praradus puolėją D. Nomanovą, kuris užsidirbo drausminę nuobaudą (5+20), ėmė stygti jėgų.

Antrose rungtynėse pasižymėjo D.Nomanovas ir R.Bazys (po 1 įv.).

Kitos Baltarusijos čempionato rungtynės bus sužaistos Vilniuje, vasario 2-3 dienomis su čempionato lydere - „Raubiči“ ekipa.

Kartu su „Geležinis vilkas“ komanda į Minską vyko ir „Homburg“  komandos žaidėjai, kurie sužaidė dvejas draugiškas rungtynes su Minsko „Dinamo“ klubo ledo ritulininkais.

Po atkaklios kovos „Homburg“ turėjo pripažinti baltarusių pranašumą rezultatais 2:5 (1:2; 0:1; 1:2) ir 1:3 (1:1; 0:1; 0:1). Įvarčiu autoriai – A. Misiukas, A. Nabuurs, L.Washco.