Titulinis » Naujienos » Šiaurės derbiuose "Juodupė" ir "Rokiškis" pasidalino po pergalę

Šiaurės derbiuose "Juodupė" ir "Rokiškis" pasidalino po pergalę

2014-02-02
 Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate „Akropolio“ taurei laimėti dviejose „winter classic“ rungtynėse gryname ore santykius derbiuose aiškinosi Šiaurės Lietuvos ledo ritulio komandos „Juodupė“ ir „Rokiškis“.

Klubai pasidalino po pergalę – pirmojoje dvikovoje Juodupėje šeštadienį 3:1 (1:1, 2:0, 0:0) laimėjo šeimininkai, sekmadienį rokiškėnai savojoje aikštelėje pasiekė revanšą – 3:2 (1:1, 2:0, 0:1).

Nuožmiose kaimyninių miestelių kautynėse lemiamu tapo savos aikštelės faktorius. Pirmojoje dvikovoje Juodupėje rokiškėnai pasižymėjo pirmieji po Sauliaus Limonto įvarčio (09:57), tačiau taip tik dar labiau suerzino šeimininkus, kurie po Aleksandro Pavlovskio, Artūro Katulio ir Ryčio Vasiliausko smūgių antrojo kėlinio pabaigoje pirmavo 3:1.

Vėliau komandos apsikeitė tik baudos minutėmis, o rezultato pakeisti nebepavyko.

„Rokiškis“ namų aikštelėje varžovams išsiveržti nebeleido. Po jaunojo Kasparo Falko įvarčio šeimininkai pirmavo, dar pirmajame kėlinyje Sergejus Obožinas rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje Dominykas Deksnys dukart taikliai smūgiavo į „Juodupės“ vartus ir šeimininkai išsiveržė į priekį 3:1.

Paskutiniajame kėlinyje „Juodupės“ gynybinė gvardija su Artūru Katuliu ir Domantu Čypu priešakyje rezultatą sušvelnino iki 2:3, tačiau svečiams išlyginti rezultatą nepadėjo nei vartininko Simo Baltrūno keitimas šeštu aikštės žaidėju paskutinę rungtynių minutę.

„Juodupė“ – „Rokiškis“ 3:1 (1:1, 2:0, 0:0).
„Juodupė“: A.Pavlovskis, A.Katulis, R.Vasiliauskas po 1 įvartį.
„Rokiškis“: S.Limontas 1 įvartis.

„Rokiškis“ - „Juodupė“ 3:2 (1:1, 2:0, 0:1).
„Rokiškis“: D.Deksnys 2, K.Falkas 1 įvartis.
„Juodupė“: S.Obožinas 1 įvartis.