Titulinis » Naujienos » Šiaulių ir Kauno "draugystės" tęsinyje - "Ledo linijos" pergalė

Šiaulių ir Kauno "draugystės" tęsinyje - "Ledo linijos" pergalė

2014-02-08
 Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate „Akropolio“ taurei laimėti Šiaulių „Ledo linija“ kietoje kovoje 6:2 (3:1, 0:0, 3:1) įveikė Kauno „Bizonus-1“ ir tęsia kovą dėl Vakarų konferencijos nugalėtojo titulo.

Šiauliuose vykusiose rungtynėse aikštelės šeimininkai nuo pirmųjų minučių ėmėsi varžovų vartų šturmo, kuris per pirmąsias 12 minučių tris kartus buvo vainikuotas sėkme, kai įvarčius įmušė Einaras Trankalis, Dmitrijus Panovas ir Raitis Brinecas.

Kėlinio pabaigoje kauniečiai po Sergejaus Kiršio įvarčio daugumoje rezultatą sušvelnino.

Po itin aršaus antrojo kėlinio, kai latvis Dmitrijus Panovas vienu metu sugebėjo užsidirbti net 32 baudos minutes, įvarčiai vėl pradėjo kristi trečiajame. Į dar du R.Brineco įvarčius kaunietis B.Šilinskas atsakė taikliu smūgiu daugumoje – 5:2.

Tašką rungtynėse padėjo Vladimiras Parchomenka, kuris vainikavo puikų visus šešis įvarčius pelniusių latvių darbą ir taip pasveikino komandos vadovą Sigitą Kazlauską su gimtadieniu.

„Ledo linija“ – „Bizonai-1“ kovoje 6:2 (3:1, 0:0, 3:1).
„Ledo linija“: R.Brinecas 3, D.Panovas, E.Trankalis, V.Parchomenka po 1 įvartį,
„Bizonai-1“: S.Kiršys, B.Šilinskas po 1 įvartį.