Titulinis » Naujienos » Sezono starte – 10 įvarčių Plungės LRK, 10 - Kauno „Velniams“

Sezono starte – 10 įvarčių Plungės LRK, 10 - Kauno „Velniams“

2013-10-15
Vaclovas Gedvilas
Ketvirtadienio vakarą dvejomis Klaipėdoje ir Kaune startavo Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) sezonas.

Klaipėdoje, Vakarų diviziono rungtynėse vietos „Sadvita“  10:5 (4:1, 5:2, 1:2) nugalėjo Plungės ledo ritulio klubą.

Klaipėdiečiai surengė nedidelį sezono atidarymą, kuriame Lietuvos Respublikos himną trimitu sugrojo Seimo narys Vytautas Grubliauskas, kuris kartu su Klaipėdos sporto skyriaus vedėju Irenijumi Zaleckiu atidarė sezoną ir įmetė pirmąjį simbolinį ritulį į žaidimą.

Pirmosiose rungtynėse didesnės intrigos nebuvo. „Sadvita“ pranašumą įrodė jau po minutės ir nuolat  didino persvarą, kuri vienu metu siekė 8 įvarčius.

Rungtynių pabaigoje Plungės LRK pavyko rezultatą sušvelninti iki penkių įvarčių.

Klaipėdos „Sadvita“ – Plungės LRK 10:5 (4:1, 5:2, 1:2).
„Sadvita“: V.Strazdas, J.Novikas po 3 įvarčius, V.Tertelis 2, A.Sapožnikovas , J.Kuzmičiovas.
LRK: A.Mickevičius 3, V.Jurkus, A.Vyšniauskas.

Kaune, kur Centro diviziono „B“ grupėje susikovė vietos „Bizonai“ ir „Velniai“ didesnės intrigos taip pat nebuvo. „Bizonai“ taip pat pasižymėjo sužaidus vos minutę ir nuo pat rungtynių pradžios triuškino varžovus.

„Bizonus“ į priekį vedė komandos lyderis Tomas Budrauskas, kuris pelnė tris įvarčius.

Kauno „Bizonai“ – Kauno „Velniai“ 10:3 (2:0, 5:2, 3:1).
„Bizonai“: T.Budrauskas 3, G.Šabūnas, M.Starkovas, S.Baskutis, S.Kiršys, A.Filinas, A.Patapavičius, D.Garlinskas.
„Velniai“:  D.Fankinas, R.Lukoševičius, G.Šeputis.

NLRL pirmajame sezone kovos 27 komandos trijuose – Rytų, Centro ir Vakarų divizionuose. Penktadienio vakarą Kaune į kovas čempionate įsijungs Jonavos „Week on Wings ir Kauno „Crazy puck“ bei Klaipėdos „Skato – 95“ ir Šiaulių „Ledo linijos“ komandos.