Titulinis » Naujienos » Sergantį komandos draugą trečiame kėlinyje pakeitęs M.Armalis padėjo „Barracudai“ iškovoti sunkią pergalę

2016-12-27
 Mantas Armalis lemiamomis rungtynių akimirkomis pakeitė sergantį komandos draugą, o San Chosė „Barracuda“ pirmadienį Amerikos ledo ritulio lygos (AHL) rungtynėse namuose po pratęsimo 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0) nugalėjo Stoktono „Heat“.

Tai buvo antroji „Barracuda“ pergalė iš eilės prieš „Heat“ ledo ritulininkus - pirmose rungtynėse lietuvio ekipa pergalę šventė rezultatu 6:3 (2:1, 2:1, 2:1. Troy`us Grosenick`as dėl ligos rungtynes paliko trečiame kėlinyje sužaidus vos 4:23 min. ir iki tol per 44:23 min. buvo atrėmęs 9 iš 11 varžovų metimų.

M.Armalis nespėjo nei apšilti, o jau pirmasis varžovų žaidėjo Austino Carrollo (45:17) smūgis į lietuvio vartus buvo sėkmingas ir rezultatas tapo lygus - 2:2.

Viso M.Armalis per 17:30 min. atrėmė 7 iš 8 varžovų metimų. Pergalingą įvartį „Barracuda“ ekipoje pelnė Nikolajus Goldobinas (62:25). „Barracuda“ (65,2 proc. laimėtų įmanomų taškų)

Vakarų konferencijoje užima 6-ą vietą, o „Heat“ (67,3 proc.) rikiuojasi 3-ia.

M.Armalis per 13 sužaistų rungtynių aikštelėje praleido 621 minutę ir atrėmė 90,3 proc. visų smūgių. Jo varžovas T.Grosenickas per 15 susitikimų ir 771 aikštelėje praleistą minutę sugavo 92,6 proc. metimų.

Kitas rungtynes „Barracuda“ žais gruodžio 28-ą dieną prieš Bakersfieldo „Condors“ ekipą.