Titulinis » Naujienos » Sėkmingai rungtynių pabaigą sužaidusi „Energija“ dar kartą nugalėjo varžovus iš Vitebsko

2013-11-10
 Jau šeštą pergalę iš eilės Baltarusijos „Aukščiausioje“ ledoritulio lygoje iškovojo daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“.

Pergalių seriją elektrėniškiai pratęsė sekmadienį, kuomet svečiuose po puikaus trečiojo kėlinio 6:2 (1:0, 2:2, 3:0) nugalėjo Vitebsko „HC Vitebsk-2“ ledo ritulininkus.

Šį kartą Vitebsko klubas Lietuvos ekipai priešinosi kiek rimčiau nei šeštadienį. Antram kėliniui artėjant prie pabaigos rezultatas dar buvo lygus (2:2), bet „Energija“ pačioje kėlinio pabaigoje išnaudojo kiekybinę persvarą, o trečiame kėlinyje visiškai pribaigė varžovus.

Du įvarčius Lietuvos klubui pelnė Paulius Gintautas (26:15 ir 59:05 min.), o po kartą įvarčiais pasižymėjo Šarūnas Kuliešius (14:35), Tomas Vyšniauskas (39:53), Dominykas Bisturys(53:14) ir Deividas Kazlauskas (58:36). Net po tris rezultatyvius perdavimus šiose rungtynėse atliko Dovydas Kulevičius ir D.Bisturys.

„Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Donatas Žukovas. Jį nuginkluoti pavyko Artiomui Antonenko (20:29) bei Aleksandrui Prakapovičiui (28:29).

„Energija“ (42 tšk.) turnyrinėje lentelėje įsitvirtino 3-ioje vietoje, o „HC Vitebsk-2“ (5 tšk.) tarp 13 klubų užima vos 12-ą poziciją.

Lapkričio 16-17 dienomis „Energija“ svečiuose žais su Gardino „Neman-2“ (33 tšk.) klubu, užimančiu 6-ą vietą.