Titulinis » Naujienos » "Šarūnatorius" pankams nepadėjo

"Šarūnatorius" pankams nepadėjo

2014-11-10
 Vilniaus „Hockey Punks“ komanda nepaliauja stebinti garsiomis pavardėmis, tačiau jos kas klubui siekti pergalių padeda sunkiai. Vilniaus komanda namuose sekmadienį 3:8 (0:2, 1:2, 2:4) nusileido Kauno „Baltų ainiams“.

„Hockey Punks“ komandos sudėtyje šį sezoną jau žaidė olimpinis čempionas Darius Kasparaitis, Lietuvos rinktinės gynėjas Mindaugas Kieras. Pastarąjį klubas prieš savaitgalio rungtynes pakeitė kitu Lietuvos rinktinės žaidėju, pasaulio čempionatų rekordininku, komandos vyriausiuoju treneriu Šarūnu Kuliešiumi.

Negana to, į Š.Kuliešių klubas sudėjo visas viltis, rungtynių reklamoje skambiai pavadinę jį „šarūnatoriumi“.

18 pasaulio čempionatų žaidęs Š.Kuliešius rezultatyviu perdavimu asistavo draugams, tačiau Kauno „Baltų ainiai“ buvo visa galva aukštesni už vilniečius.

Po pirmojo kėlinio pirmavę 2:0, po dviejų kauniečiai priekyje buvo 4:1.

Trečiojo kėlinio pradžioje Dovydas Streckis padidino skirtumą iki 5:1, o 49 – ąją rungtynių minutę po Jevgenijaus Čiugajaus įvarčio rezultatas tapo net 6:1.

Vilniečiai per pusę minutės pelnė du įvarčius ir bandė grąžinti intrigą ant ledo, tačiau dar du J.Čiugajaus įvarčiai palaidojo visas „pankų“ viltis.

„Baltų ainiai“ taškais pasivijo čempionato lyderius, Elektrėnų „Lokius – Poseidoną“. Tiesa, ateinantį savaitgalį čempionate startuos favoritai, Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija), kuri praėjusiame sezone laimėjo atvirąjį Lietuvos čempionatą.

„Hockey Punks“: A.Visockas 2, D.Vaisovas 1 įvartis.
„Baltų ainiai“: J.Čiugajus 3, R.Guoga 2, M.Krikštanaitis, A.Gutauskas, D.Streckis po 1 įvartį.