Titulinis » Naujienos » Rytai: "Rokiškis" išsigando "Juodupės"?

Rytai: "Rokiškis" išsigando "Juodupės"?

2013-03-03
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Rokiškio „Rokiškis“ savo atviroje aikštelėje Rokiškyje kiek netikėtai 4:9 (2:0, 2:4, 0:5) nusileido Juodupės „Juodupei“.

Rungtynių pradžia nieko bloga aikštelės šeimininkams nežadėjo – po pirmojo kėlinio susikrautas 2 įvarčių pranašumas.

Antrojo pradžioje „Rokiškis“ pirmavo jau 4:0 ir to metu lyg kas šeimininkus būtų pakeitęs. Rokiškėnai sustojo, o „Juodupė“ ėmė mušti įvarčius vieną po kito ir iki kėlinio pabaigos išlygino rezultatą.

Paskutiniajame kėlinyje „Juodupė“ ir toliau triuškino „stovinčius“ varžovus, kurie paskutinį įvartį sugebėjo praleisti aikštelėje turėdami net dviem žaidėjais daugiau.

Abi ekipos baigė reguliarųjį sezoną ir užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose. Šios rungtynės „Rokiškiui“  turnyrinėje lentelėje jokios įtakos nebeturėjo, o „Juodupė“ žengia trečioje vietoje, iš kurios klubą dar gali išstumti Vilniaus „Ober-Haus“.

„Rokiškis“ – „Juodupė“ 4:9 (2:0, 2:4, 0:5).
„Rokiškis“: I.Altanas, I.Afanasjevas, R.Sakaitis, R.Laužadis po 1 įvartį.
„Juodupė“: N.Belomestinas 3, E.Čepulis, R.Vasilauskas po 2, G.Lekandra, D.Zdanovičius po 1 įvartį.