Titulinis » Naujienos » Rytai: Rokiškis ir Elektrėnai santykius aiškinosi kumščiais

Rytai: Rokiškis ir Elektrėnai santykius aiškinosi kumščiais

2013-02-11
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Rokiškio „Rokiškis“ namų aikštelėje aršioje dvikovoje 4:5 (3:0, 0:3, 1:2) pralaimėjo Elektrėnų „Lokiams – Poseidonui“.

Atkakliose rungtynėse aikštelės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo trijų įvarčių persvarą ir atsipalaidavo.

Tuo pasinaudojo svečiai, kurie antrajame kėlinyje atsakė trimis įvarčiais ir išlygino rezultatą.

Įtampa apogėjų trečiajame kėlinyje, kai iš pradžių Vladimiras Fiščevas (50:14) persvėrė rezultatą svečių naudai, o šeiminkams jį išlyginus, Karolis Janušauskas kiekybinėje mažumoje dar kartą išvedė „Lokius – Poseidoną“ į priekį.

Aikštelėje kilo susistumdymas, o V.Fiščevas ir rokiškėnas I.Afanasjevas buvo pašalinti iš aikštelės. Paskutiniąją rungtynių minutę „Rokiškis“ pakeitė vartininką šeštu aikštės žaidėju, o elektrėniškis K.Janušauskas už grubų žaidimą buvo pašalintas iki rungtynių pabaigos. Tačiau ir trise likę ant ledo svečiai atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo labai svarbią pergalę kovoje dėl pirmosios vietos konferencijoje.

„Rokiškis“ - „Lokiai – Poseidonas“ 4:5 (3:0, 0:3, 1:2).
„Rokiškis“: A.Rukšėnas, T.Jasinevičius po 2 įvarčius.
„Lokiai – Poseidonas“: V.Škadauskas 2, N.Aubinas, V.Fiščevas, K.Janušauskas po 1 įvartį.