Titulinis » Naujienos » Rytai: :“Ober-Haus“ pergalė ir pralaimėjimas „winter classic“ rungtynėse

Rytai: :“Ober-Haus“ pergalė ir pralaimėjimas „winter classic“ rungtynėse

2013-01-20
NLRL informacija

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono rungtynėse Šiaurės Lietuvoje pergalę ir pralaimėjimą po dvikovų atvirame ore parsivežė Vilniaus „Ober-Haus“ komanda.
Pirmojoje dvikovoje Juodupėje vietos ekipa legionieriaus iš Latvijos Mario Leščovso (16:42) pagalba šeimininkai pirmavo, o antrajame kėlinyje Ernestas Čepulis (29:17) padidino „Juodupės“ persvarą iki 3:1.

Tačiau dar antrojo kėlinio pabaigoje po Nikolajaus Sidorovo įvarčio (36:38) jau 4:3 priekyje buvo „Ober-Haus“.

Įtemptame trečiajame kėlinyje laimė šypsojosi vilniečiams, kurie paskutinėmis sekundėmis pelnė 5 įvartį ir šventė sunkią pergalę.

Juodupė“ – „Ober-Haus“ 3:5 (1:0, 2:4, 0:1).
„Juodupė“: E.Čepulis 2, M.Lečšovsas 1 įvartis.
„Ober-Haus“: N.Sidorovas, K.Ašmontas po 2, A.Sidorovas 1 įvartis.

Antrose „winter classic“ rungtynėse po atviru dangumi Rokiškyje aikštelės šeimininkė „Rokiškio“ ekipa vilniečiams nebuvo tokia svetinga. „Ober-Haus“ įvartį pelnė tik antrojo kėlinio pabaigoje, kai rezultatas jau buvo 6:0.

Trečiojo kėlinio pradžioje vilniečiai sumažino atsilikimą iki 6:3, tačiau „Rokiškis“ vėl įjungė aukštesnę pavarą ir vėl spurtavo iki 8:3.

„Rokiškis“ – Ober-Haus“ 8:4 (1:0, 5:1, 2:3).
„Rokiškis“: M.Citavičius 3, D.Janušonis 2, T.Urbonas, T.Mažeikis, T.Jasinevičius po 1 įvartį.
„Ober-Haus“:  S.Lynikas 2, K.Ašmontas, N.Sidorovas po 1 įvartį.