Titulinis » Naujienos » Rytai: "Ober-Haus" iškovojo antrąją pergalę iš eilės

Rytai: "Ober-Haus" iškovojo antrąją pergalę iš eilės

2013-03-06
NLRL informacija
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-diviziono Rytų konferencijoje žygį link atkrintamųjų varžybų tęsia Vilniaus „Ober-Haus“ ledo ritulio ekipa, kuri sostinėje įvykusiose rungtynėse 9:4 (0:1, 4:1,5:2) nugalėjo Vilniaus „Ice wind“ ekipą.

„Ober-Haus“ ekipai norint patekti į atkrintamąsias varžybas reikia iki sezono pabaigos stengtis išbarstyti kuo mažiau taškų. Tą Vilniaus ekipa ir daro antrose rungtynėse iš eilės.

Dvikovoje su „Ice Wind“ prireikė 20 minučių pajusti įvarčių skonį. Pirmajame kėlinyje „Ice wind“ išnaudojo kiekybinę persvarą ir minimaliu skirtumu pirmavo.

Antrajame kėlinyje ėmė ryškėti „Ober-Haus“ pranašumas, kai per pusantros minutės Rolandas Bukauskas (22:05) ir Ivanas Reisas (23:35) persvėrė rezultatą ekipos naudai, kurį vėliau tik didino.

Trečiajame kėlinyje „Ober-Haus“ padidino savo persvarą iki keturių, o pačioje rungtynių pabaigoje po trečio R.Bukausko įvarčio rungtynėse galutinis rezultatas tapo 9:4.

Norint patekti į atkrintamąsias "Ober-Haus" ekipai likusiose dviejose rungtynėse gali užtekti ir taško.

„Ice wind“ – „Ober-Haus“ 4:9 (1:0, 1:4, 2:5).
„Ice wind“: V.Gedvilas 3, A.Černius 1 įvartis.
„Ober-Haus“: R.Bukauskas, I.Reisas po 3, A.Silinas, K.Ašmontas, S.Lynikas po 1 įvartį.